Strona głównaarrowNasza siedziba

Ekspozycja

Doskonale rozumiejąc potrzeby jak i rozterki, z jakimi zmagają się inwestorzy w czasie realizacji inwestycji postanowiliśmy uruchomić w pełni profesjonalną ekspozycję produktów.

Nasza ekspozycja wewnętrzna prezentuje pełne spektrum kolorystyczne cegieł i płytek klinkierowych. Ekspozycja zewnętrzna stanowi natomiast doskonałe jej uzupełnienie. W naturalnym świetle można poczuć wyjątkowy charakter bruków, cegieł jak i płytek.
 
Na ciekawie zaaranżowanej przestrzeni liczącej ponad 300 m2 prezentowanych jest około 70 modeli cegieł i płytek ręcznie formowanych, ponad 40 modeli cegieł oraz płytek klinkierowych oraz 15 modeli bruków klinkierowych.
 
Nasze zadanie upatrujemy w indywidualnej pomocy przy odkrywaniu Państwa prawdziwych potrzeb. W ramach dialogu próbujemy zrozumieć Państwa oczekiwania, aby umożliwić dokonanie optymalnego wyboru.
 
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, gdzie w miłej atmosferze będziecie mogli Państwo zrealizować swoje ceramiczne marzenia.

Magazyn

Na bazie pojawiających się trendów odpowiednio dostosowujemy swoją politykę kształtowania zapasów, utrzymując odpowiednie stany dla odpowiednich grup produktowych.
 
Powyższe działania pozwalają nam zapewnić właściwy poziom obsługi klienta, w szczególności jesteśmy w stanie zrealizować dostawy na miejsce realizowanej inwestycji w całej Polsce w ciągu nawet 1 dnia. Jesteśmy przygotowani do zapewnienia różnych opcji transportu, jak też odbioru własnego przez inwestora.
 
Przestrzeń naszego magazynu pozwala na składowanie kilku tysięcy palet. Dysponujemy również powierzchnią zadaszoną przeznaczoną do składowania chemii budowlanej.
nasza_siedziba_1nasza_siedziba_2nasza_siedziba_3nasza_siedziba_4nasza_siedziba_5nasza_siedziba_6
Zadaj pytanie
zamknijpracownik
Dziekujemy za przesłanie zapytania.
Odpowiemy na nie niezwłocznie.
Na każde pytanie odpowiadamy w możliwie najkrótszym terminie.
Zwykle odpowiedź udzielana jest w czasie krótszym niż 24h.
Jeśli Twoja sprawa jest pilna zadzwoń do naszego doradcy.

Odpowiedź na większość pytań technicznych znajdziesz w dziale Porady


Zadzwoń
tel.: 63 248 88 48
Poleć znajomemu produkt [produkt1]
zamknij
Wiadomość została wysłana.
Dziękujemy za polecenie naszego produktu.
Adres e-mail znajomego:
Treść, Twój komentarz
Twoje imię i nazwisko:
Wyślij kopię e-maila do mnie
Poleć produkt [produkt2] na portalu społecznościowym
zamknij
Opinie naszych klientów dotyczące produktów & obsługi
DODAJ OPINIĘ
Oceń produkt & obsługę
PUBLIKUJ
Zaufali nam
poprzednie zdjęcie
następne zdjęcie